Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - WhatsApp Sesli Arama Özelliği
 

WhatsApp Sesli Arama Özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

Son yılların en çok tutulan mesajlaşma programı WhatsApp daha önce yapmış olduğu bir açıklamada yenilik olarak WhatsApp sesli arama özelliğinin getireceğini söyledi. AndroidWorld’ün ele almış olduğu görüntüler sayesinde nin görünümünün nasıl olacağını gözler önüne sermiş oldu.
Hollanda merkezli Web sayfası AndroidWorld, WhatsApp resmi İnternet sitesinde yayınlanan kodları ve içerikleri seçerek üzerinde bir takım çalışmalar yaptı ve WhatsApp sesli arama özelliğinin görünümünün nasıl olacağını elde etti. Hollandalı ekip gelecek olan bu yeni WhatsApp özelliğinin görünümünün %99.9 bu şekilde olacağını iddia etti.

WhatsApp-sesli-arama-özelliği.

Gündeme gelmiş olan görsellere göre WhatsApp getireceği özelliğin, WhatsApp mesajlaşma bölümü gibi sade bir görünümde sunacaktır. Gelecek olan aramaları “cevaplamak için kaydırın” şeklinde açabilir, sesli cevap vermek istemiyorsanız mesaj yolu ile de yanıt verebileceksiniz. Yapılan aramalar, daha önceden ayarlanarak kayıt altında tutulabiliyor ve sonradan sizlere dinleme olasılığı sunuyor. Bu kayıt etme özelliği ise bir çok kişinin işine yarayacağa benziyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: whatsapp arama özelliği nasil,


Yorum yapın