Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - ViewSonic Göz Tarama Özelliği
 

ViewSonic Göz Tarama Özelliği

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük bir süredir Samsung ve LG telefonlara getirileceği duyurulan göz tarama uygulaması için pek çok spekülasyonlar ortaya çıktı.
2014 yılında Galaxy S5’te ve LG G3’te göz tarama özelliğinin olduğu iddiaları vardı, fakat bildiğimiz ve gördüğümüz üzere her iki markanın bu model cihazlarında söylenen özellik yoktu.
Ancak 2015 yılına girdiğimizden ve CES 2015’e oldukça az günler kala ViewSonic’in göz tarama özellik V55 modeli az ölçüde bilgilendirilmesi teknoloji severlere yapıldı.


Göz tarama uygulaması adeta aksiyon filmlerindeki gerçekçiliği aratmayan şekilde tasarlanmış, içerisinde bulunan ViewSonic V55, parmak izine orantıyla daha güvenilir sağlam ve tercih edilir düzeyde.
Bilakis güvenliliği ne kadarda parmak izine oranla büyük bir fark yaratsa da dez avantajı lens kullananlar için göz tarama özelliğinde sıkıntılar olabileceği söylenmekte.


Göz tarama özelliğinden V55’in özelliklerini bahsedecek olursak, ViewSonic v55 5.5 inç boyutunda 1080 Full HD çözünürlükte IPS LCD ekranıyla karşımıza gelecek.

2 GB RAM, 16 ve 32 GB dahili depolama alanı seçeneklerine sahip olacak V55, 1.4 Ghz hızında 4 çekirdekli 64 bit Snapdragon 410 işlemciye sahip olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın