Buradasiniz: Ana sayfa - Televizyon - Ütopya Yarışması Başvuru Formu (TV8)
 

Ütopya Yarışması Başvuru Formu (TV8)

Sponsorlu Bağlantılar

Ütopya Yarışması Başvuru Formu – Ütopya Yarışması Başvuruları TV8

TV8’i satın alan Acun Ilıcalı ekranlarda çığır açacak yeni bir yarışma programı ile ekranlarda. 15 kişinin yarışacağı “Ütopya Yarışması”na başvurmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Yeni yarışma programları ile Acun Ilıcalı ve TV8 yeni sezona bomba gibi giriyor.

TV8’de yeni sezonda yayınlanacak programda başvuranlar arasından seçilen 15 kişi hayallerindeki yaşamı kurmak için Ütopya’ya gidecekler.Herşeylerini geride bırakarak yeni bir yaşam kurmak için Ütopya’ya giden yarışmacılar kendi kuralları ile birlikte yeni bir hayata başlayacak, Herşeyi kendileri kuracaklar.

Ütopya Başvuru Formu

 

Ütopya Ne Zaman Başlayacak?

Ütopya Yarışmasının ne zaman başlayacağı konusunda TV8 ve Acun Medya tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış olmamakla birlikte eleme süreçlerinin bitmesinin ardından birkaç hafta içerisinde Ütopya’nın başlaması bekleniyor.

 

Ütopya Yarışması Tanıtım Filmi?

 

Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Ütopya yarışması dünya çapında “Utopia” olarak biliniyor ve milyonlarca izleyicisi bulunmakta. Yetenek Sizsiniz, O Ses gibi Türkiye’de çığır açmış programlar gibi Ütopya’da çığır açacak.

Eğer siz de Ütopya’ya katılmak, hayatınızı baştan yaratmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan Ütopya başvuru formunu doldurabilir ve Ütopya yarışmacısı olma şansını yakalayabilirsiniz.

Ütopya Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,


Yorum yapın