Buradasiniz: Ana sayfa - Sinema - Unutursam Fısılda Filmi Oyuncuları ve Konusu
 

Unutursam Fısılda Filmi Oyuncuları ve Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncuları – Konusu –

Güneşi Beklerken dizisinin başarılı oyuncusu Kerem Bursin’in de aralarında bulunduğu Unutursam Filmi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. Mehmet Günsur ve Farah Zeynep Abdullah’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı film 29 Ekim 2014’de vizyona girecek.

TAFF Pictures tarafından yapımcılığı üstlenilen film şimdiden beklentileri oldukça yükseltmiş durumda ve filmin yönetmen koltuğunda Çağan Irmak oturuyor aynı zamanda filmin senaristi de Çağan Irmak.

Unutursam Fısılda Filmi Oyuncuları ve Konusu

Unutursam Fısılda Filmi Konusu

Filmde iki ses sanatçısı olan iki kardeşin hikayesi anlatılıyor. Ayperi ve Hanife’nin hikayesinin anlatıldığı filmde Abla Ayperi kasabadan Tarık ile birlikte ayrılır. Ayperi kasabadan ayrılırken kardeşi Hanife’nin sırrını da kendisiyle birlikte götürür. Hanife’nin yaşamı için büyük önem arz eden bu sır Ayperi için oldukça önemlidir. Yıllar sonra iki kardeş karşı karşıya geldiklerinde herşey netleşecektir.

– Unutursam Fısılda Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Oyuncu kadrosu oldukça başarılı olan ve hikayesiyle şimdiden izleyicilerde merak uyandırmış Unutursam Fısılda filmi 29 Ekim 2014’de vizyona çıkacak.

Unutursam Fısılda Filmi Fragmanı

– Unutursam Fısılda Filmi Oyuncu Kadrosu

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: gizem güler medcezir,unutursam fısılda konusu,


Yorum yapın