Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Tango Uygulaması İndir
 

Tango Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba;
Bugün ndan bahsedelim birazcık.
Öncelikle telefonunuzdan play store de arama yapıp tango uygulamasını indirmekle başlayalım.
Sonrasında ise kayıt olmamız gerekiyor bu işlemede isim, soyad isim, e-posta, cep numarası gibi bilgilerinizi yazıyorsunuz. Kendinize profil ve kapak fotoğrafı ekliyorsunuz isteğinize göre.
Aslında bir nevi facebook uygulamasına benzetiyorum ben. Tek fark rehberinizde ekli olan ve bu uygulamayı kullananlarla mesajlar ve fotoğraf atabilir hatta görüntülü olarak konuşabilir, arama yapabilir ve paylaşımlarınızı görebilirsiniz.


Arkadaşlarınızla konuşurken sıkıldınız mı? Konuşmanıza neşe katmak için simgeler kullanabilirsiniz. Sms’lerinizin ve dakikalarınızın boşa gitmesini istemiyor musunuz, işte tek çözüm tango uygulaması. Uzaktaki arkadaşınızı mı özlediniz, tango uygulamasında görüntülü arama yaparak özleminizi giderebilirsiniz. Bu uygulama en iyi iletişim uygulaması 2013 appy ödülü almıştır.

tango-uygulaması-indir

Teliniz görüntülü uygulamaya uygun değil mi mesajlarınız geç mi gidiyor? Tango uygulaması sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Akrabalarınıza, arkadaşlarınıza aklınızdan geçen düşüncelerinizi söylemek mi istiyorsunuz tangoda ana sayfanızda durum paylaşabilirsiniz. Sohbette 300 arkadaşa kadar grup sohbeti kurabilirsiniz. Ben denedim ve hoşuma gitti bence sıra sizde ne dersiniz tangoyu çözmeye?

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın