Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - SwifKey Keyboard 2015 Klavye İndir
 

SwifKey Keyboard 2015 Klavye İndir

Sponsorlu Bağlantılar

SwiftKey Keyboard Android 2015
SwiftKey Keyboard 2015 yeni sürümü ile sizin yazacağınız bir sonraki kelimeyi tahmin etmek de ve sizin işini kolaylaştırmaktadır. SwiftKey Keyboard 2015 800’den fazla emoji sağlayarak sizin daha hızlı ve daha düzgün yazmanızı sağlayan ücretsiz bir klavyedir.Android klavyeler arasında en iyisi olan SwiftKey Keyboard 2015 sizin sohbet, sms ve e-postalarınızı düzgün seri ve rahat uygulayacağınız çok basit ve tüm uygulamalarda aktif bir klavyedir. SwiftKey Keyboard 2015 kendinize özgü kişiselleştirme her türlü ekran boyutu ve temaları ile 60’dan fazla dil desteklemektedir.

 

EMOJI VE EMOJI TAHMİNİ
SwiftKey Keyboard 2015 800’den çok daha fazla emoji ( surat ) karakterleri ile sohbetlerinizde dostlarınız ve sizin yüzünü güldürecek ve cümlelerinize en uygun klavyedir.

ANDROİD KULLANICILARININ BEĞENİSİNİ KAZANMIŞ
SwiftKey Keyboard 2015 yeni sürümü ile Android kullanıcılarının beğenisini kazanmış ve değerlendirmelerde en iyi ve en yüksek dereceyi kazanmıştır. CNN’in de yazdığı gibi “bir numaralı üçüncü şahıs klavye…SwiftKey’i sizlerde kullanıp sohbetin ve klavyenin keyfine çıkarın.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ TAHMİNLER
SwiftKey Keyboard 2015 Android klavye uygulamaları arasında sizi en rahat ettirecek siz yazdıkça sizden öğrenerek sonraki kelimelerinizde düşünce okurcasına size destek veren bir uygulamadır.

DAHA AKILLI OTOMATİK DÜZELTME
SwiftKey Keyboard 2015 karışık halde yazdığınız kelimeleri bile akıllı düzeltme özelliği ile hatasız sohbet ve eğlenceli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

SİZE ÖZEL TEMALAR
Kelimelerinizi güzelleştirecek ve ekran görüntüsünü renkli bir hale getirecek Android Store’den ücretsiz ve Premium temalar sağlayarak rahat kullanımlar sağlamaktadır.

swiftkey-klavye-indir

KLAVYENİZ SİZE ÖZEL
SwiftKey Keyboard 2015 uygulaması sayensin de klavyenizi istediğiniz şekilde boyutlandırabilir. 60’dan fazla dil seçeneği ile isteklerinizi karşılayarak düzgün kelimeler yazmanızı sağlar.60 tane dil seçeneklerinden size uygununu seçiniz.Aynı anda sadece 3 adet dil seçimi yapınız.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


SwifKey Keyboard 2015 Klavye İndir için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 zackerizeka  yorumladı. 18:35 - 07 / 03 / 2015:

    Credo che si sbaglia. Sono sicuro. Io propongo di discuterne.
    zackerizeka FFRBCHHGy1337


Yorum yapın