Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Smash Hit Oyunu
 

Smash Hit Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Smash hit adlı oyunumuza hoş geldiniz, oyunumuz oldukça basit oynanabilir ve görsel efekt ile sürükleyici olmasından oldukça hoş vakit geçirebileceğiniz. Android cihazınız için tasarlanmıştır. Oyundaki amacımız karşımıza çıkan engelleri kırarak yani parçalayarak geçmek, hediye bonuslarını ve atış sayılarını almaktır.

Boş atış yapmayıp sayı haklarını alırsanız attığınız top sayısı yükselerek birden fazla hedefi vurmuş olursunuz buda size oyunumuzda ilerleme yolunda oldukça büyük handikap sağlar. Sahneleri uzay yolculuğunu aratmayan oyunda gittikçe zorlaşan engeller bölümler, dönen dünyalar, büyük çekiçler karşısında oldukça zorlanacaksınız.

Atış yapacağınız yerin püf noktasını ayarladıktan sonra bu zorlayıcı bölümler bile sizin su gibi akıp geçeceğiniz sahnelere dönüşecektir. Uzay şehrinde dev kapıları geçmek için hazırların ve başarılı vuruş yapıp bonuslar kazanarak güçlenin ve ilerleyin. Macera serüvenine katılmak için yapmanız gereken tek şey android cihazınıza uygulamayı indirip kurmak. Ne kadar isabetci ve seri olduğunuzu bu oyun sayesinde görmüş olup keyif alacaksınız.

Smash-Hit-oyunuOYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın