Buradasiniz: Ana sayfa - Spor - Simone Pepe’nin Sakatlığı
 

Simone Pepe’nin Sakatlığı

Sponsorlu Bağlantılar

İtalyan liginin uzun bir zamandır üzerinde konuşmuş olduğu sakatlık ile ilgili ilk kez sakatlık yaşayan oyuncudan bir açıklama geldi. Juventus takımının tecrübeli oyuncusu Simone Pepe, kendi hakkında yapılmış olan yalan haberlere ve bacağının gerçekten sakat olmadığına yada bu kadar önemli bir şey olmadığına karşı iddialarda bulunan kişilere cevabını tokat gibi verdi.

BACAĞININ HALİ

Deneyimli futbolcu Simone Pepe yazılıp çizilen yalan haberlere karşı, daha fazla dayanamayıp ne halde olduğunu ve bacağının ciddiyetini çekmiş olduğu fotoğraf kareleri ile sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşmış olduğu fotoğraflardan sonra da bir açıklamada bulunarak durumunun iyiye gittiğini ve yakında eski performansına kavuşacağını söyledi.

simaooo pepe

TARAFTARLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Juventus hafta sonunda yapmış olduğu Parma maçında kadrosuna dahil ettiği fakat oyuna alınmayıp yedek kulübesinde görev bekleyen Simone Pepe, taraftarlarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Arkamda duran ve benim üzerimden desteklerini asla eksik etmeyen harika taraftarımıza teşekkür ediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum yapın