Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Şimdi Onlar Düşünsün 5. Bölüm
 

Şimdi Onlar Düşünsün 5. Bölüm

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi Onlar Düşünsün Dizisinin 5. bölümünde Aytekin’in evinde böceklerden dolayı ilaçlama olur. Ev ilaçlamasından ötürüde Aziz, Senem ile Pamir otel köşelerinde zorluk çekmemesi için evinin kapılarını onlara açar. O akşam Aziz’in evinde oyunlar oynanın yemekler yenir ve keyfili bir akşam geçirilir. Tabi Aziz de boş durur mu Senem hanıma yaklaşmak ve yakınlaşmak için elinden geleni ardına koymaz. Bu harika geçen bir geceden sonra Aziz ve Pamir kamu düzenlerini bozduğu gerekçesi ile mahkemeden ceza olarak akıl ve ruh sağlığı hastanesinde temizlik görevlisi olarak çalışmaya başlarlar.

Bir nevi sosyal hizmet cezası çekerler fakat bu ceza, bir çok şeyin ortaya çıkmasına hatta hastanede deli rolü yaparak suçundan arınan bir kişinin de fark edilmesine sebep olur.  Pamir hazır ruh sağlığı hastanesine gelmişken Aziz’in de deli olduğunu sürekli yaptığı oyunlar ile hastane doktoruna kanıtlamaya çalışır. İlk başlarda doktor fazla göz önünde bulundurmaz fakat sonradan Pamir’in zekice oyunları ile doktor da bu kanıya inanmaya başlar ve Aziz kekliği odasına çağırarak bazı kontroller de bulunur. Ancak doktor bu durumun bir oyun olduğunu anlar ve Aziz kekliğin zeki bir insan olduğunun farkına varır.

Bu çekmiş oldukları cezayı ise hem senem hanımdan hemde diğer kişilerden saklamak için Pamir ve Aziz birbirlerine çok iyi davranır ve ilk kez bir oyunun parçası olarak yan yana gelirler. Fakat bu oyunları cezalarının son gününde açık verir ve Senem hanım olan bitenin farkına varır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın