Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Shazam Uygulaması İndir
 

Shazam Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Shazam adlı uygulamamıza hoş geldiniz. Bilindiği üzerine herkesin, hepimizin müzik tutkusu bulunmaktadır, bu uygulamanın bize getirmiş olduğu avantaj ise istediğimiz müziği rahatlıkça bulması oluyor. Bir mağazada,radyoda veya herhangi bir yerde çalan hoşunuza giden müziği saniyeler içerisinde sanatçısı ve ismi ile bize bulup karşımıza çıkarıyor. Evet yanlış duymadınız istediğimiz müziğe bu şarkı yoluyla ulaşabiliyoruz. İçerisinde milyarlarca müziği barındıran bu uygulama İnternet aracılığı ile bize klibiyle birlikte uygulamaya dinlettiğiniz müziği buluyor.

Hepimizin başına gelmiştir bir mağazada yada kafe de veya canlı müzik veren yerlerde hoşlandığımız şarkıyı bulamamak ve bulmak için uğraşmak hatta içtenlikle söylemek gerekirse günlerce uğraşlar sonunda zar zor bulabildiğimiz bile olmuştur. Ama Shazam adlı uygulama bize bu konuda bu zaman dilimini saniyelere düşürerek istediğimiz parçayı saniyeler içerisinde karşımıza çıkarıyor.

shazam-uygulaması-indir

Tek yapmanız gereken uygulamayı çalıştırarak birkaç saniye çalan parçayı dinletmek ve gerisinde Shazam adlı uygulama elinden geleni yapıp karşımıza çıkarıyor. Bu uygulamayı kullanmak için cihazınızın İnternet’e bağlı olması gerekiyor. Shazam adlı uygulamaya sahip olmak tamamen ücretsiz ve tek yapmanız gereken android cihazınıza indirip kurmak ve sonra hoşlandığınız her müziğe erişmek bir tık yakınınızda olacaktır.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın