Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Serçe Sarayı Dizisi Oyuncuları ve Konusu
 

Serçe Sarayı Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz de bütün kanallar sürekli olarak dizi başlatıyor fakat bildiğimiz gibi bu dizilerin %80 i 5. 6. bölümden sonra yayından kaldırılıyor ve yerine başka bir dizi ekleniyor bu sebepten dolayı bizlerde artık kanalların hızına yetişemez olduk. Şimdi ise Star TV ekranlarında yeni yayın döneminde geleceği bilinen Serçe Sarayı dizisi başlayacaktır. Umarım diğer diziler gibi bu dizide 5. 6. bölümden sonra yayından kaldırılmaz ve herkes düzgün bir şekilde rahatça dizisini izler. Çok yakında Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşacak olan dizinin yapımcılığını Endemol Türkiye’nin yapmış olduğu Serçe Sarayı Dizisi izleyicilerini ekrana kitleyeceğe benziyor. Serçe Sarayı dizisinin senaryosunu ise Funda Alp, yönetmenliğini ise Ömür Atay üstlenmektedir.

Serçe Sarayı Dizisinin Konusu:

Gönül Serçeden Bir Saraydır, Yıkılması Kolaydır!..

30 lu yaşlarına yeni yeni giren Serçe isimli kadın, İstanbul’un bilindik semtlerinde oturmaktadır, bu semtte ise yoğun komşu ilişkileri ve arkadaşlık kardeşlik bulunmaktadır. Serçe bu semtte iki oğlu ve bir kız kardeşi ile yaşamaktadır. Çok sevdiği eşini yani Ramazanı kaybettikten sonra sürekli olarak karşısına talipler çıkmaya başladı fakat Serçe bu taliplerin hiç birini kabul etmedi ve normal monoton hayatına devam ederek ömrünü ve geleceğini tamamen iki oğluna ve kız kardeşine adadı. Fakat bir gün öyle bir şey olur ki Serçe sürdürmüş olduğu evlilik hayatı boyunca büyük bir yalan ile yaşadığını öğrenir.

Evli kaldığı Ramazan isimli adamın ölümünden sonra bile bırakmış olduğu hatıralara gözü gibi bakmayı bir görev edinen serçe, Ramazanın evlilik hayatı boyunca yıllardır kendisini aldattığını öğrenir ve dünyası bir anda başına yıkılır. Serçe ile evli olduğu halde başka bir kadınla da ilişki yaşıyor olan Ramazanın ilişki yaşadığı kadından da bir çocuğu bulunmaktadır. Serçe bu gerçekler ile bir bir yüzleşirken hayatında çok değişik şeyler olacaktır, hele ki çocukluk aşkı eski mahallesine dönmesiyle her şey sarpa saracak, olaylar iyice karışacaktır.

Serçe Sarayı Dizisi çok yakında Star TV ekranlarında…

:

Dizinin bayan başrol oyuncusu Umutsuz Ev Kadınlarında oynayan ve canlandırdığı karakter ile yoğun ilgi gören Songül Öden olurken, erkek başrol oyuncusu ise Mert Fırat olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , , , ,

Google Aramaları: serce sarayi son bolumu,


Yorum yapın