Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Seda Sayan Ekranlara Veda Ediyor
 

Seda Sayan Ekranlara Veda Ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Sabahların Sultanı olarak bilinen ve kadınların sevdiği takip ettiği nadir isimlerden Seda Sayan bir daha program yapmayacağını açık bir dille söyledi.

KanalTürk ekranlarında 2. Sayfa programı olarak bilinen ve Seda Sayanın sunmuş olduğu program yayından kaldırıldı. Bunu üzerine ünlü isim bir daha televizyon kanallarına çıkmayacağını söyledi. Sorulan sorulara cevap veren seda sayan bir daha canlı yayın yapmayacak mısınız sorusuna ise evet bir daha Türkiye de canlı yayın yapmayacağım diyerek sevenlerine veda etti.

seda sayan

Yıllar boyunca bir çok kanalda sabah programı yapmasıyla ün kazanan sabahların sultanı lakaplı Seda Sayan almış olduğu karardan dolayı sevenlerini ve hayranlarını epeyce üzdü. Geçtiğimiz günlerde 2. sayfa programına eşini öldüren adamı konuk alan Seda Sayan, bu kişiye tepkisiz kalmasından dolayı bir çok kişi tarafından sürekli olarak tepki görmeye başladı. Televizyon kanalı ise bu tepkilere sessiz kalmadı ve programı yayından kaldırdı. Bunun üzerine Seda Sayan’da almış olduğu kararı basına bildirdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın