Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Rival Knights Oyunu İndir
 

Rival Knights Oyunu İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba bu konuda size Rival Knights adlı oyunu tanıtacağız arkadaşlar. Gameloft oyun şirketinin üretmiş olduğu gözde oyunlardan olan Rival Knights, eski çağdaki şovalyelerin düellosunu konu alıyor. Oyunumuzda en güçlü şovalye olmak için mücadele vereceksiniz ve aynı zamanda çok oyunculu sistem veri tabanına sahip olan oyunda da diğer online şovalyeler ile de düello yaparak en güçlü olup her hafta özel ödüllere sahip olabileceksiniz.

Oyunun içindeki senaryolar ve hikayeler Rival Knights adlı uygulamayı dahada sürükleyici ve eğlenceli bir hal içine sokuyor. En güçlü mızrağa, miğfere, zırha ve ata sahip olmak için durmadan savaşmaya hazırlanın. Turnuvanın sonunda kralın en güçlü şovalyesi olmak için her bölümü başarıyla bitirip, final müsabakasına yükselin.

Rival-Knıghts-oyunu

Ekipmanlarınızı güçlendirerek daha güçlü hale gelip, tek yenilmez şovalye olduğunuzu kanıtlayın ve krallığınızın vazgeçilmezi olun. Kendinize ait bayrağınızı oluşturun namınız sizden önde ilerleyip gitsin, krallığınızın vazgeçilmez hizmetkarı ve şovalyesi olmaya hazır olun mücadele kapınıza dayandı.

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: güçlü şovalye,rival knights oyna,


Yorum yapın