Buradasiniz: Ana sayfa - Televizyon - Rising Star Şarkı Yarışması – (TV8)
 

Rising Star Şarkı Yarışması – (TV8)

Sponsorlu Bağlantılar

Acun Ilıcalı TV8 kanalını satın aldığından buyana çok büyük projelere imza attı. O ses Türkiye şarkı yarışmasından sonra yeni bir şarkı yarışması başlatacak olan Acun Ilıcalı tüm yapımcıların ve kanalların peşinden koşmuş olduğu Rising Star şarkı yarışmasını astronomik bir ücret karşılığında satın almıştı.

Rising Star şarkı yarışmasını 1.5 milyon Euro karşılığında satın alan Acun Ilıcalı’nın söylediğine göre Rising Star şarkı yarışması 2015 yılının Ocak ayında TV8 kanalında yayınlanmaya başlayacak.

TV8 kanalını satın aldığından beri bir çok yeni projeyi hayata sokan Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamalarda Türk televizyonları arasında ilk 3’te yer almayı hedeflediğini çoğu kez söylemişti. Bu yeni projelerin kalitesi ve izleyici kitlesinin çok olması nedeni ile kısa sürede çok iyi başarılar elde etti.

Rising Star Yarışması

Rising Star Yarışması

Rising Star (Yükselen Yıldız) Şarkı Yarışması Jüri Üyeleri

Şuanda tam netleşmese de yarışmada jüri olarak görev yapacak kişilerin sinyalleri verilmeye başladı. Daha öncesinde MFÖ grubunun Fuat’ı ile anlaşan Acun Ilıcalı, Eurovizyon 1.si Sertab Erener’e de Teklif götürmüş ve iddiaya göre Sertab Erener hemen kabul etmiş.

Şuan için Jüri koltuğunda Fuat Güler ve Sertab Erener’in bulunduğu Rising Star yarışması 2015’de TV8 kanalında izleyici ile buluşacak. Yarışma hakkında bütün gelişmeler bu konu altında yer alacaktır.

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Google Aramaları: şarkı yarışması TV,star şarkı yarışması,tv 8 şarkı yarışması,tv8 şarkı yarışması,tv8 şarkı yarışması zeynep cömert,


Yorum yapın