Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Racon Dizisi Oyuncuları ve Konusu
 

Racon Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncuları – – Racon Dizisi Hangi Kanalda – Racon Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Sezon başlarında görmeye alışık olduğumuz yeni dizilere artık sezon ortasında da karşılaşabiliyoruz. Yaklaşık 10 dizinin istediği reytingi yakalayamayarak erken final yaptığı bu günlerde Racon dizisi yayın hayatına başlıyor. Dizilerin erken final yapmasının sebebi olarak ise ekranlarda çok fazla dizinin yer almasını gösterebiliriz.

Yeni başlayacak olan Racon dizisinde Mehmet Aslantuğ ve Hande Doğandemir başrollerde yer alacak. En son Ben Onu Çok Sevdim dizisinde canlandırdığı Adnan Menderes rolü ile ekranlarda gördüğümüz Mehmet Aslantuğ ve Güneşi Beklerken dizisinden tanıdığımız Hande Doğandemir yeni dizisi Racon ile oldukça iddialı görünüyor.

Racon-dizisi-oyunculari-konusu-fragmani

Racon dizisinin konusu: Babasının ölümünden sonra Kenan (Mehmet Aslantuğ) kabadayılar aleminde Baba olmak için çalışmalara başlar. Ancak Kenan’ın kızı olan Yağmur, babasının bu karanlık alemde olmasına karşıdır. Babasının yeraltı alemine karşı olan Yağmur ise bir süre sonra kendini bu karanlık ortamda bulur.

: Dizinin oyuncu kadrosu hala net olmamakla birlikte Kenan’ı Mehmet Aslantuğ, Kenan’ın kızı Yağmur’u ise Hande Doğandemir’in canlandıracağı söylenmekte.

Racon Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Racon dizisinin ne zaman başlayacağı net olarak bilinmemekle birlikte dizininin yeni yılda yayına başlaması bekleniyor.

Racon Dizisi Hangi Kanalda Oynayacak?  Oyuncu kadrosu hala netleşmemiş olan dizinin netleşmeyen bir diğer konusu ise hangi kanalda olacağı. Dizinin hangi kanalda yayına başlayacağı hala bilinmemekte.

Racon Dizisi Fragmanı Dizinin çekimlerine başlanmadığı için şuan dizi ile ilgili herhangi bir fragman ve tanıtım videosu bulunmamaktadır. Yayınlandığında sitemize eklenecektir.

 

Racon Dizisi Oyuncuları

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Google Aramaları: racon final ne zaman,


Yorum yapın