Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Poyraz Karayel Konusu ve Oyuncuları
 

Poyraz Karayel Konusu ve Oyuncuları

Sponsorlu Bağlantılar

Poyraz Karayel dizisinin başrollerini, İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar‘ın oynadığı, Engin Benli, Mustafa Alabora, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem, Cem Cücenoğlu, Halit Karaata, Enis Yıldız, Ataberk Mutlu, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan gibi isimlerinde diziye eşlik ettiği, yapımcılığını ise Limon Film‘in üstlenmiş olduğu, senaryoyu Ethem Özışık‘ın kalemine aldığı ve yönetmenliğini ise Çağrı Lostuvalı’nın yaptığı , çok yakında Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacaktır.

Aşkın, nefretin, düşmanlığın ve dostluğun yaşandığı Poyraz Karayel dizisinin konusu ise şöyledir.

Poyraz isimli karakter hayatta her şeyini kaybetmiş ve hayatın dibini görmüş bir karakterdir. Ailesini eşini kaybetmiş ve yaşamış olduğu bütün dertleri ile dalga geçerek hayata tutunmayı başarmıştır. Hayattaki en değerli varlığı olan oğlunu kayın pederi Ünsal’dan almak için bir yol ararken, birden bire eski amiri Mümtaz oğlunu alabilmesi için poyraza bir teklifte bulunur. Bahri Umman isimli bir mafyanın adamı olarak yanında işe başlayacak ve eski amirine bilgi sızdıracaktır.
Başka bir çaresi olmayan Poyraz, amirinin bu teklifini kabul etmekten başka bir çaresi yoktur. Tamda bu sıralarda Ayşegül isminde bir kız ile tanışan Poyraz, her olayda başını belaya sokmaktadır, yeni tanışmış olduğu Ayşegül’ünde başını belaya sokmaktan kendini alamaz. Ayşegül ve Poyraz birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren hoşlanmaya başlarlar. Fakat bu iki isminde hayattan almış olduğu darbeler sayesinde Aşk imkansız bir hal almaktadır. En kötüsü de Ayşegül, Poyraz’ın patronu olan Bahri Umman’ın kızıdır ve Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın