Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - Polar A300 Akıllı Saat
 

Polar A300 Akıllı Saat

Sponsorlu Bağlantılar

CES 2015’te kullanıcıları ile buluşacak olan akıllı saat, adım sayar özelliği, atılan kalori ve katedilen mesafenin gösterilmesi gibi yeteneklerinin yanı sıra uykunuzun kalitesine dair de bilgiler vermektedir. Bluetooth üzerinden iOS ve Android’li cihazlarla eşleşen cihaz, Polar Flow uygulaması sayesin de senkronize olmaktadır.

Su geçirmez özelliğinden dolayı korkusuzca suyun altına sokabilir hatta akıllı saat ile yüzebilirsiniz. Ayrıca içinde titreşimi ve alarmı da bulunduran bu akıllı saatin GPS özelliği ise bulunmamaktadır.

Beyaz, siyah, pembe, mavi, gri ve sarı renkler ile Şubat ayında kullanıcıları ile buluşacak olan saatin fiyatının 14 dolar olacağı açıklandı. Saatlerin kayışlarını değiştirebilme özelliğiniz de vardır ancak kayışlar da 25 dolardan başlıyor. Tabi ki bu söylenen fiyatlar Amerika için geçerlidir.

Polar A300’ün Ülkemizde satışa sunulacağı henüz bilinmiyor. CES 2015’te bir çok akıllı saat ile karşılaşacağımızı umuyoruz. Bu bilgileri yakından görmek istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Google Aramaları: polar a 300 ozellikleri,


Yorum yapın