Buradasiniz: Ana sayfa - Moda - Patron Yarışması – Star TV
 

Patron Yarışması – Star TV

Sponsorlu Bağlantılar

Yarışmak hiç bu kadar şık olmamıştı!

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından birisi olan Star TV’de çok ses çıkartacak bir yarışma başlıyor. Hafta içi her gün yayınlanacak olan yarışmanın konusu ise şöyledir. Kendine güvenen stilistler, gardıroplarını yenilecekler.Yarışmacılar kendi meslektaşları ile birlikte karşı karşı gelecek ve ödülün sahibi olmak için kıyasıya bir yarış içerisine gireceklerdir.

Kendine çok güvenen 3 stilist ve onlara ecel terleri döktürecek, dolaplarının yenilenmesini sağlayacak 3 kadın yer alacaktır. Ayrıca işlerinde önemli bir yer edinmiş belli bir seviyeye gelmiş olan değerli jüri üyeleri vardır. O isimleri ise şöyledir; Hakan Akkaya, Işıl Reçber ve Huban Ayşem. Bu birbirinden değerli üç jüri üyesi, stilistlerin tasarlamış oldukları gardıropları eleştirecek ve oy verecektir.

Stilistler, jüri üyelerinin vermiş olduğu görevleri bir bir yerine getirmek zorundadır, tabi ki bu görevlerinde belli bir süresi olacaktır. Stilistler ellerinde bulanan elbiseleri aksesuarları ve benzeri şeyleri makas yardımı ile keserek en şık hale getirecektir. Yarışmacılar her gün kendilerine verilmiş olan görevler ile elbiseleri kesecek biçecek ve dikecektir. Görevleri bir bir yerine getirmiş olan yarışmacılar ise süre sonunda jüri üyelerinin karşısına çıkacaktır.

Hem jüri üyelerinin hemde 3 kadının vermiş olduğu puanlar, hafta sonunda yapılacak olan haftanın finalini bir hayli etkilemektedir. Yarışmanın sonunda ise yani final gecesinde 1. olan yarışmacı 10 bin TL’nin sahibi olurken, gardırop sahibi olan bayanlar ise birbirinden güzel elbiselere sahip oluyor.

çok yakın bir tarihte izleyicileri ile ekranlarda buluşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , , , ,


Patron Yarışması – Star TV için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. 1 ulker  yorumladı. 19:42 - 25 / 02 / 2015:

    cok severek izliyorum super

  2. 2 elnar  yorumladı. 19:43 - 25 / 02 / 2015:

    cok rukus bir oyun tesekkurler


Yorum yapın