Buradasiniz: Ana sayfa - Sinema - Olur Olur Filmi Tanıtımı ve Vizyon Tarihi
 

Olur Olur Filmi Tanıtımı ve Vizyon Tarihi

Sponsorlu Bağlantılar

Olur Olur filmi, Olur Olur filmi full, Olur Olur filmi vizyon, Olur Olur filmi oyuncuları, Olur Olur izle, Olur Olur.

Yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu‘nun bulunduğu ve baş rolünde Alper Kul’un yer aldığı Olur Olur filmi 7 Kasım 2014 tarihinde vizyona giriyor.

Filmde sürpriz birde iş adamı rol alıyor. Bu iş adamı Ali Ağaoğlu. Fakat ilk teklif götürüldüğünde para almadan ben oynamam diyen Ali Ağaoğlu ile Alper Kul arasında küçük bir espiri yaşandı. Alper Kul temsili ücret olarak Ali Ağaoğluna 1 dolar ücret ödedi.

Olur Olur Ali Ağaoğlu

Olur Olur Ali Ağaoğlu

Olur Olur filmi başrol oyuncuları Alper Kul, Şinasi Yurtsever ve Onur Buldu gibi isimlerden oluşuyor.

Olur Olur Filmi Konusu

Yaşam Koçu Zihni ve asistanı kendi hayatlarının yolunda gitmediğinin farkındalar, bu yüzden tek müşterileri olan Ali onlar için kaçırılmaz fırsat. Ali’nin hayatını yola sokmaya çalışan Yaşam Koçu Zihni ve asistanı son derece farklı yollara ve yaratıcı tekniklere başvurur.

Ali (Alper Kul) kalfa olarak bir eczanede çalışır ve sıradan bir hayatı vardır. Fakat hayatının değiştirecek olan olay gerçekleşir ve Ali’nin küçükken aşık olduğu kız Azra (Ayça Varlıer) çalıştığı eczaneye gelir.

Ali, Azra konusunda başarılı olamayacağının farkında vardığı zaman internette dolaşırken gördüğü bir ilana gözü takılır. Bu ilan Yaşam Koçu Zihni’nin ilanıdır ve Ali bu ilanı görünce büyük bir şans yakaladığına, büyük bir indirim kazandığına inanır. Daha sonrasında ise ilanda yazılı olan adrese gider ve macera başlar…

Olur Olur Filmi 7 Kasımda Sinemalarda.

 Olur Olur Filmi Oyuncuları ve Çekim Ekibi

  • Yönetmen: Kerem Çakıroğlu
  • Senarist:  Alper Kul, Ali Kobanbay
  • Besteci: Aytekin Ataş
  • Yapımcı: Burhan Asaf Şafak
  • Görüntü Yönetmeni: Ercan Özkan
  • Genel Yayın Yönetmeni: Hakan Akol
  • Yapım: Eser Film
  • Oyuncular: Alper Kul, Ayça Varlıer, Taner Ergör, Şinasi Yurt Sever, Onur Buldu, Ayten Uncuoğlu, Yılmaz Gruda, Ali Kobanbay, Selin Yeninci, Aylin Kontente, Jale Aylanç, Elif İskender, Aziz Aslan, Özgün Aydın, Mehmet Özgür, Onur Rüştü Atilla

Olur Olur isimli komedi filmi 7 Kasım 2014 tarihinde vizyona girecek. Filmi mutlaka izlemelisiniz, oyuncu kadrosu muhteşem.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Aramaları: olur olur filmiiniiin baş rolu,


Yorum yapın