Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Nur Yerlitaş; Seda Sayan, Demet Akalın ve Hülya Avşar Giyinmesini Bilmiyor
 

Nur Yerlitaş; Seda Sayan, Demet Akalın ve Hülya Avşar Giyinmesini Bilmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Moda dünyasının bir numarası olan Nur Yerlitaş bir Avm açılışında hayranları ile yan yana geldi. Nur yerlitaş bulunduğu avm’de sevenlerinin sorularına samimi bir şekilde cevap vererek gönüllerde tekrar taht kurdu.

Jüri üyesi olarak görev aldığı moda programında, hayranlarından gelen bir soruya çok sert tepki verdi. Hayranının sormuş olduğu soru ise şöyleydi. Siz galiba programda bazı kişilere torpil yapıyorsunuz. Bu soru karşısında ortam bir anda gerildi ve Nur yerlitaş’dan cevap gecikmedi. Ben hayatımdan kendimden başkasına torpil yapmadım ve yapmam diyerek konuşmasına devam eden Nur Yerlitaş şunları da ekledi.

Yarışmada bulunan yarışmacıların hiç biri benim için farklı değil hepsini bir tutarak yorumlar ve puanlar veriyorum bu konuda bana inanın. diyerek konuşmasını bitirdi. Ünlüler arasında kimler tarz değil sorusuna ise şöyle cevap verdi. Seda Sayan, Demet Akalın ve Hülya Avşar kesinlikle tarz değiller, giyinmeyi beceremiyorlar Zevk ve gustolu olabilmek farklıdır, giyinmek farklıdır, aldıkları kıyafetlere binlerce lira harcasalar dahi hala giyinmesini bilmiyorlar diyerek şok edici ve dobra cevapları ile yine herkesi şaşırttı.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,


Yorum yapın