Buradasiniz: Ana sayfa - Biyografi - Nur Yerlitaş Kimdir? ( İşte Benim Stilim Jüri)
 

Nur Yerlitaş Kimdir? ( İşte Benim Stilim Jüri)

Sponsorlu Bağlantılar

Nur Yerlitaş  Kimdir? Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş kimdir? Nur Yerlitaş  Biyografisi, Nur Yerlitaş kaç kilo, Nur Yerlitaş tasarımları, Nur Yerlitaş jüri, Nur Yerlitaş bu tarz benim jüri, Nur Yerlitaş.

Yazmış olduğumuz bu yazıda Nur Yerlitaş’ın hakkında tüm bilgileri okuyabilirsiniz.

Nur Yerlitaş deneyimli ve bir o kadar da şirin bir modacıdır. Çoğu ünlü kıyafet dikimi için ilk Nur Yerlitaş ile görüşür ve fikirlerini alır. Bu ünlüler arasında Derin Mermerci, Bülent Ersoy ve sayılması güç bir çok ünlü isim yer almaktadır. Vermiş olduğu röportajlara göre kahvaltıya çok önem göstermektedir ve elinden geldiğince kahvaltı keyfinin tadını çıkartır. İki tane deneyimli yardımcısının bulunduğu güzel evinde zaman geçirmeyi çok sevdiğini de söylemiştir.

Nur Yerlitaş

Nur Yerlitaş, yapılan bir moda yarışmasında jüri üyesi olarak yer almış ve takınmış olduğu sert ve dobra görüşleri ile bütün dikkati üzerine toplamıştır. Nur Yerlitaş hakkında bu gibi yorumlar yapılmıştı. Kendisi ise bu yorumların doğru olduğunu ve böyle birisi olduğunu kabul etmişti. Yanına da merak etmeyin jeneratörüm de var diyerek şaka yapmayı da ihmal etmemiştir. Sahiden de giyinmesini ve giydirmesini bilen deneyimli bir modacıdır. Dolgun dudakları ve harika gözlerine kıyafetleri ile uyum sağlamasını biliyor ve bu yeteneğini müşterileri karşısında da gösteriyor.

Şimdi ise Bu Tarz Benim Yarışması Jüri Üyesi Nur Yerlitaş, gelen yarışmacıları dobra dobra eleştiriyor ve kendine özgü yorumlarını katmayı ihmal etmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum yapın