Buradasiniz: Ana sayfa - Moda - Moda Kütüphanesi
 

Moda Kütüphanesi

Sponsorlu Bağlantılar

Moda Kütüphanesine üye olan kişiler, beğenmiş oldukları elbiseleri kolay bir şekilde alabilecekler ve bunun yanı sıra kullanmadığı veya fazlaca tercih etmediği kıyafetleri moda kütüphanesine vererek puan kazanabilecekler.

Bu moda kütüphanesinin kurucusu olan Suzanne Smulders, moda dünyasının yiyecek sektörü gibi fazlaca tüketimin olduğunu söyledi. Bu tüketime en çok sebep olan kişiler ise bayanlardır. Bayanlar çok isteyerek ve büyük bir heyecan ile almış olduğu kıyafetlerden çok çabuk bir şekilde sıkılıyor ve bir daha giymemeye başlıyor. Bu sebepten dolayıda başka kıyafetlere gözünü dikiyor.

Smulders’ın görüşüne göre, bu tüketim dünyanın çok fazla oranda kirlenmesine, moda çöplüğüne, çocuk işçilerin çoğalmasına ve fazlaca para kaybına sebep olmaktadır.

Bu sebepten dolayı moda kütüphanesi bu gibi durumların bir nebze olsun önüne geçmektedir. Moda kütüphanesinde dünyanın neresinde üretilirse üretilsin her daldan kıyafetler bulabilir ve saatlerce umut ettiğiniz kıyafetlere bakmaktan vazgeçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,


Yorum yapın