Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Mobil Uygulama Yarışması ve Ödülleri
 

Mobil Uygulama Yarışması ve Ödülleri

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de bulunan mobil platform’da uygulamalar yaratan ve geliştirenler için yapılan nın bu yıl 2. si düzenlenecek. Mobil Uygulama Yarışması başvuruları 1 Ocak tarihinden itibaren yapılacaktır.

Her kesimden ve her yaştan insanın katılabildiği bu yarışmada sadece yarışmak yok. Yarışmaya katılan kişiler tasarlamış olduğu uygulamaların reklamlarını ücretsiz bir şekilde yapmış olacaklar.

Geçen sene 1. düzenlenmiş olan Mobil Uygulama yarışmasından bilgiler verelim; indir.com Mobil Uygulama Yarışmasına bir çok geliştirici katıldı bu sayı 200’ün üzerindeydi ve  halk oylamalarından sonra ilk 10 sıraya giren yarışmacılar Jüri karşısına geçebildi, jüri üyeleri de oylamalarını yaptıktan sonra finalistler belli oldu.
Finale kalmış olan uygulamalardan Akche Mali Hesap Yönetimi uygulaması ile Murat GÜR birinci, Pickr.Us adlı uygulaması ile Tuncay Namlı, Kubilay Kahveci ve Çağlar Gündoğdu ikinci ve Tuttu mu? uygulaması ile Hakan Özkelemci üçüncü olmuştur.

San Francisco da tatil, Antalya da Tatil, Kapadokya Tatili’nin yanı sıra Reklam Store ve Camekan’dan ücretsiz reklam desteği, Reknova’dan uygulamaların siteleri için ücretsiz SEO desteği, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı ve indir.com’dan uygulamaların tanıtımı desteği gibi birbirinden değerli ödüllerin verildiği yarışmada kazananlar ayrıca farklı modellerde Nokia Lumia akıllı telefon sahibi oldular.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Mobil Uygulama Yarışması ve Ödülleri için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. 1 Buse Terim  yorumladı. 10:57 - 10 / 03 / 2015:

    Mobil Uygulama Yarışması ve Ödüllerine katıldım bence gayet başarılı bir uygulama olmuş

  2. 2 Twiksy  yorumladı. 13:28 - 17 / 03 / 2015:

    böyle mobil uygulamaları ilk defa görüyorum teşekkürler


Yorum yapın