Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - M1 Akıllı Masa Özellikleri
 

M1 Akıllı Masa Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Stir isimli bir firma tarafından üretilmiş olan akıllı masa insanların hayatına yön veriyor. Serinin son üyesi olan Kinetic Desk M1, günlük yaşantınızda masanızda nasıl oturduğunuzu algılıyor ve size nasıl oturmanız gerektiğini, dik durmanızı, biraz daha uzaklaşmanızı tek tek söylüyor hatta otomatik konumda kendini size en uygun bir şekilde yükseltip alçaltarak ayarlıyor. Bu akıllı masanın özellikleri ise göz dolduruyor. 1 GHz işlemci, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıları ile Linux işletim sistemli 5.5 inç’lik bir dokunmatik ekran.

İlk model olan Stir F1’e daha uygun olan bu akıllı masa, özellik olarak da 1. serisine oranla daha hafif, daha ince ve çok kolay bir şekilde monte işlemi gerçekleştiriyor. Akıllı masanın 4 adet güç ünitesi bulunmaktadır bu üniteler ise cihaz ile birlikte aktif hale gelmektedir.

stir-akıllı-masa

Ön tarafta bulunan manuel tuşu masanızın yüksekliğini veya alçaklığını ayarlayabiliyor iken, Whisperbreath isimli özellik ile de masadan kalkacağınız zaman bu tuşa basıyor aktfi hale getiriyor ve yürümenizi sağlıyorsunuz.

Üretimin ilk meyvesi olan F1 şuan için bile 4 bin 190 dolardan satışa sunulurken, yeni üretilen Stir ise 2 bin 990 dolardan satışa sunulmaktadır. Söylemiş olduğumuz bu fiyatlar ise sadece bir masa için geçerlidir. Akıllı masayı satın aldığınız taktirde en geç 8 hafta içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın