Buradasiniz: Ana sayfa - Spor - Liverpool Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları
 

Liverpool Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Liverpool Beşiktaş maç biletlerinin taraftarına ayrılan kısmı 2 Şubat Pazartesi günü saat 13.00’ı gösterdiğinde BJK Plaza C Blok 3. kattan satışına başlanacak. Biletlerin fiyatı ise 30 Sterlindir ancak Beşiktaş taraftarı 30 Sterlin ile kalmayıp klübe bağış makbuzunu da almak zorunda olduğundan dolayı bilete ödenecek toplam tutar 60 Sterlin olarak belirlendi. Bilet satışlarında Türk Lirası ve Kredi kartları kabul edilmediğinden dolayı Beşiktaş taraftarı yanlarında nakit olarak 60 Sterlin getirmek zorundadır aksi taktirde bilet satın alamayacaklardır.

Bilet satışları ise 2 Şubat tarihinde başlatacaktır. Bilet satışının son günü ise 6 Şubattır. Bilet satış saatleri 09.00-18.00 (2 Şubat için 13.00-18.00) arasındadır. Biletlerin tükenmesi sonucunda ise taraftarlar Beşiktaş’ın resmi İnternet sitesi üzerinden bilgilendirilecektir.

beşiktaş-liverpool-maçı-biletleri

 

Bu sebepten dolayı söylenen tarihlerde taraftarların Beşiktaş’ın resmi İnternet sitesini sürekli olarak kontrol etmesi gerekmektedir. İstanbul’da satılan biletlerin bitmemesi durumunda, biletler Liverpool’da satılmaya devam edecektir. Eğer biletler biter ise ayrı olarak İngiltere de Beşiktaş taraftarına bilet satışı yapılmayacaktır. Biletler sadece Beşiktaş camiası tarafından satılmaktadır. Hiç bir şirketin oyununa gelmeyiniz…

 

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , , , , , , ,


Yorum yapın