Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - LG G3 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi
 

LG G3 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

LG G3 güncellemesi, LG G3 Android 5.0 Güncellemesi, LG G3 Android 5.0 Lollipop güncellemesi, LG G3 Android 5.0 güncellemesi ne zaman? Akıllı Telefon.
LG firması yapabileceği en iyi hamlelerden bir tanesini yaptı. LG firması ilk olarak Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile çalışan LG G3 akıllı telefonun görüntülerini ve videosunu yayınlamıştı. Şimdi ise LG G3 marka cihazı güncellemeye yönelik bir açıklama yayınladı.
LG firmasının resmi sitesi üzerinden yayınlanmış olan açıklamaya göre LG G3 akıllı telefon için Android 5.0 Lollipop güncellemesi 10 Kasım 2014 tarihinden itibaren dağıtılmaya başlayacak.
Güncelleme ilk başta Polonya’da yapılmaya başlayacak ve zaman içerisinden Dünya üzerindeki tüm LG G3 kullanıcılarına ulaştırılacak.
Google, Android 5.0 işletim sisteminde yeni tasarım dilinin kullanıldı. Bu güncelleme ile bir çok yeni özellikte beraberinde geliyor. Özelliklerden bazıları yeni bildirim stili, animasyonlar, efektler, cihazın performansını artıran Android sanal çalışma motoru ART ve güvenlik özellikleri gibi birçok yenilikten oluşuyor.
Bu durumda LG firması güncelleme ile G3 kullanıcılarına yeni birçok özelliği de sunmuş oluyor.
Şu ana kadar Nexus cihazlar bile güncellemeyi alamamış iken Android 5.0 Lollipop güncellemesini hızlı bir şekilde kullanıcıları için hazırlayan LG firması taktiri hak ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum yapın