Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - Lenovo P70t Telefon Özellikleri
 

Lenovo P70t Telefon Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok dert yandığı şarj sorunu ve hiç bir telefon markasının bu soruna çözüm bulamaması insanları epeyce kızdırmıştı. Ancak Lenovo yeni tasarlamış olduğu akıllı telefon ile bu kısıtlı şarj sürelerine bir son verdi. Şarjı 46 gün dayanıklı telefon tasarlayan Lenovo, akıllı telefon piyasasında bir çığır açacağa benziyor.

GizmoChina’nın yapmış olduğu bir habere göre, Lenovo’nun yeni çıkaracağı akıllı telefonu, 46 gün boyunca hiç şarj edilmeden kullanılabilecektir. Fakat bu öne sürülen iddia, telefonu hiç kullanmadan ne kadar uzun süre dayanacağı ile ilgilidir. Şuan aktif kullanım için şarjın ne kadar gideceği bilinmemektedir.
P70t telefonu 46 gün dayanan pilinin gücünü 4000 mAh gücünde ki bataryadan almaktadır. Hatta Lenovo, bu muhteşem özelliği ile kalmayıp bir yandan da güç tasarrufunu da ekleyerek kullanıcılarının şarj sorununu tamamen ortadan kaldırmıştır. Bu güç tasarruflarından en güzeli ise, ekran kilidinin kapalı olması ile birlikte aktif olan uygulamalarında kapanmasıdır. Ve şarj harcamaması’dır.

Lenova-46-gün-pil-ömürlü
Lenovo siyah ve beyaz olmak üzre iki renk ile satışını başlatacaktır. P70t, dışı suni deri ile yapılmış olan bir arka kapağı ve 720p çözünürlüğünde ki 5¨ ekrana sahiptir. Bunların yanında da bu akıllı telefon; 42 mm genişliğine, 71.8 mm uzunluğuna ve 8.9 mm kalınlığına sahiptir. Ayrıca 149 gr ağırlığındadır. P70t; dört çekirdekli LTE işlemci, 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızası ile birlikte gelecektir. Cihaz, 5 MP ön kameraya ve 13 MP arka kameraya sahiptir. Bu akıllı telefonun bataryası da çıkarılabilir batarya olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: lenovo p70t,


Yorum yapın