Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Kösem Sultanın Başrol Oyuncusu
 

Kösem Sultanın Başrol Oyuncusu

Sponsorlu Bağlantılar

Star TV’nin yayınlayacağı olan Kösem Sultan Dizisinin başrol oyuncusunun kim tarafından oynanacağı izleyiciler tarafından merak konusu haline geldi. Birçok kişiden gelen yorumlara göre Meryem Uzerli tercih ediliyordu fakat başka bir isim Kösem Sultanın yerini alacaktır.

Yakın bir zamanda yayınlanması beklenen Kösem Sultan dizisinin başrol oyuncusunun Meryem Uzerli olduğu sanılıyordu ve Muhteşem Yüzyıl dizisinin ardından herkes bu rolü ona yakıştırıyordu. Fakat Kösem Sultan dizisinin kulisinde geçen isimin Meryem Uzerli olmadığı, ve bu rolün en son oynamış olduğu İntikam dizisi ile seyircilerinin karşısına çıkmış olan Beren Saat oynayacaktır. Dizinin kısa fragmanını izlemiş olan kişiler küçük kızın saçlarının kumral olmasından dolayı bu dedikodulara inanmaya başladı. Zaten Star TV’de daha sonra Kösem Sultan rolünde Beren Saatin oynamasını istediğini açıkladı.

Kösem Sultan Kimdir;

Osmanlı Devleti tarihinin en önemli kadınlarından birisi olan Kösem Sultan, 1590 senesinde Yunanistan da gözlerini dünyaya açtı. Gerçek ismi Anastasia idi. Daha 15 yaşında iken İstanbul’a gönderilen Kösem Sultan, Sultan I. Ahmet’in hasekisi olmuştur. Güçlü zekası ile kendini padişaha beğendiren Kösem Sultan, çok kısa bir zaman içerisinde de Saraya kendini kabul ettirdi.İki oğlununda padişah olduğunu gören Kösem Sultan sonradan’da Torununun Padişahlığını gördü ve bu unutulmayan Kösem Sultan, birden fazla dizinin ve filmin konusu oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: kösem sultan bas rol oyuncuları,kösem sultan başrol kim,kösem sultan başrol oyuncusu,kösem sultan için oyuncu aranıyor,kösem yuzyılın basrol oyuncuları,


Yorum yapın