Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Kim Arıyor Uygulaması İndir
 

Kim Arıyor Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Kim arıyor? adlı uygulamamıza hoş geldiniz, hepimizin sürekli merak etmiş olduğu bu arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenmek artık oldukça çok basitleşiyor bu uygulama sayesinde. Yapmanız gereken tek şey sizi arayan numaraya cevap veremediğiniz durumlarda uygulamayı çalıştırıp, sizi arayan numarayı oradan girip hattı kullananın ad ve soyad bilgilerine erişmek olacaktır.

Bu uygulamayı indirdikten sonra gelen aramalarda bile rehberinizde ekli olmayan kişilerin üstünde ad ve soyadları yazacak ve bunların kim olduğunu rahatlıkça öğrenebileceksiniz diyelim ki sizi birisi aradı duymadınız ve bu numarada rehberinizde yok ve kim olduğunu da merak ediyorsunuz. Bu sefer ise devreye uygulamayı çalıştırarak bulmak giriyor, Kim Arıyor? uygulamasını açıp sizi arayan numarayı direk oradaki arama yerine yazıp sorgulatıyorsunuz ve karşınıza kimin olduğu çıkıyor. Hiç bir ücret kesilmeden bu uygulamanın imkanlarından faydalanabiliyorsunuz.
kim-arıyor-uygulaması
Yapmanız gereken tek şey Kim Arıyor? adlı uygulamayı indirip cihazınıza kurmak ve gerisinde hepimizin sürekli merak etmiş olduğu acaba bu arayan kimdi ? sorusunun yanıtını uygulama sayesinde bulmak olacak. Kim arıyor? sorusunun cevabını indirmek için bu güzel uygulamaya sahip olmak için gecikmeyin.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın