Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - Kemerli Şarj Aleti
 

Kemerli Şarj Aleti

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz zamanında teknolojinin gelişmesi ile birlikte telefonlarımızda gelişmeye başladı ve gelişmeye de devam etmektedir. Ancak bu gelişmiş telefonların tek gelişmediği nokta pillerinin kısa sürede bitiyor ve kullanıcılarını mağdur ediyor olmasıdır.  Bu sebepten dolayı da, üretimler için fon toplama amacı ile Indiegogo da görücüye çıkmış olan XOO Belt (XOO Kemer) projesi insanların hayatına kurtarıcı olarak gelmiş sayılır. Bu kemeri giymiş olduğunuz pantolonunuza taktığınız zaman telefonlarınızı da kemere bağlayabilir ve şarj edebilirsiniz.

bataryalı kemer

Akıllıca tasarımı ile bu kemerde bataryanın nerede olduğunu sizden başka hiç kimse söylemediğiniz taktirde bilmeyecek ve fark etmeyecektir. Kısaca kemerinizin kordonlarını istediğiniz gibi değiştirebilir ve gizleyebilirsiniz. En güzel özelliklerinden bir tanesi de bu akıllı kemerde bulunan batarya 2100mAh’a sahiptir buda demek oluyor ki şarjınız ne zaman bitecek olursa olsun istediğiniz zaman istediğiniz gibi telefonunuzu rahatlıkla doldurabilirsiniz.

Piyasada kullanıcıları ile buluşacak olan bu kemerin çıkma tarihi ise fazla bir netlik kazanmış değildir fakat söylentilere göre önümüzde ki Temmuz ayında kullanıcıları ile buluşacağı dedikodular arasında yer alıyor. Bu bataryalı kemerin kötü olan tek bir özelliği ise fiyatının 145 dolar olmasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın