Buradasiniz: Ana sayfa - Biyografi - İvana Sert Kimdir? (Bu Tarz Benim Yarışması Jüri)
 

İvana Sert Kimdir? (Bu Tarz Benim Yarışması Jüri)

Sponsorlu Bağlantılar

İvana Sert Kimdir? Bu Tarz Benim İvana Sert Kimdir? İvana Sert Biyografisi, İvana Sert wikipedia, İvana Sert vikipedia, İvana Sert tasarımları, İvana Sert Bu Tarz Benim yarışması, İvana Sert.

İvana Sert Türkiye de fenomen olan Bizımla diyılsın sözü ile ününe ün katmış ve bir çok sosyal medya sitelerinde büyük ilgi görmüştür.

İvana Sert Hakkında Bilinmeyenler;

İvana Sert, 1981 yılında Belgrad Sırbistan’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,67  kilosu ise 55’dir. Gençlik yılları mankenlik ile sonrasında ise stilist ve moda tasarımcılığı ile geçmiştir. Yurdal Sert ile evli iken, kocası tarafından ihanete uğramıştır ve boşanma kararı almışlardır. Boşanma davasını da ihanet eden eşi Yurdal Sert açmıştır.

İvana Sert

Çocukluğunun büyük bir kısmında piyano ve bale eğitimi almış olan İvana Sert, büyük hayali olan mankenliği tercih etmiştir. Sıbistanda ‘Belgrad Güzeli’ seçilir ve sonrasında, Miss Yugoslavya’ya katılarak devam eder ve sonrasında Türkiye de gerçekleşmiş olan Miss Globe’a davet edilmiştir. Türkiye’ye geldiği ilk günden itibaren şansızlıklar yaşamıştır.

Bütün kıyafetlerini Sırbistan’da unutmuş, final günü kafasını duvara çarparak kanamasına ve 3 dikiş atılmasına sebep olmuş, arkasından da dikişlerin atılmasını sağlayan doktorunda tacizinden kaçamamıştır. Bu tüm olaylardan sonra magazincilerin Türkiye’yi nasıl buluyorsunuz sorusuna Türkiye’de olmaktan endişeliyim sözlerini eklemek istediğini fakat biraz daha Türkiye’de kaldıktan sonra buraya aşık olduğunu ve ülkesi olan Sırbistan’dan daha çok sevdiğini söylemeyi de ihmal etmedi. İhanet eden eşi Yurdal Sert isimli iş adamından 1 tane çocuğu vardır.

Şimdi ise Bu Tarz Benim Yarışması Juri üyesi İvana Sert, moda konusunda Türkiye’de bir çok yenilik yapmış ve çığır açmıştır. Hatta İstanbul Nişantaşında bir Store açarak ünlü isimlerin giymiş olduğu kıyafetleri satmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum yapın