Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - İşCep Uygulaması İndir
 

İşCep Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar İşCep adlı uygulamamızın tanıtımını yapacağız bu metnimizde. Gün geçtikte gelişen teknolojiyle beraber bankacılık sistemi de bu teknoloji içerisinde bir çok yeniliğe katılarak müşterilerine iyi imkanlar sağlamaya başladı.İster kredi kartınızla ilgili işlemleri isterseniz, normal hesabınızla ilgili işlemleri hiç bir sıra beklemeden, İnternet şifrenizle giriş yaparak saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.Ve bu gerçekleştirdiğiniz işlemlerin dekontlarını da uygulamanın içindeki bölümden görebilirsiniz.

Bu uygulamadaki özellikleri bankalarda bekleyerek gerçekleştirebileceksiniz ama İŞCEP’in sayesinde çok kısa hatta saniyeler içerisinde gerçekleştiğini göreceksiniz. Döviz kurlarının ne kadar olduğunu, ödemeleri (faturasız hat, şans oyunları, tüketici kredisi, fatura, kredi kartı, sgk ödemeleri vb.) kredi kartı işlemlerini, kredilerinizi, bankaya yapmış olduğunuz başvuruları kontrol edebileceksiniz.

işcep-uygulaması-indir

 

Ve bir yerde üzerinizde para bulunmadığında diyelim ki kartınızda yanınızda değil cep telefonunuzdan bu uygulamaya girerek QR kodunu tarayıp fatura veya fişteki o QR kodunu tarayıp ödeme işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın