Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - iPhone 6 Kullanıcı Yorumları – Şikayetleri
 

iPhone 6 Kullanıcı Yorumları – Şikayetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük bir lansmanla tanıtılan iPhone 6 hakkında çok kısa süre geçmemesine rağmen kullanıcı şikayetleri belirmeye başladı. Pek çok kullanıcı iPhone 6’nın beklediklerini karşılamamasından şikayetçi, bir kısmı da oldukça memnun. Bu nedenle biz de sizlere iPhone 6’yı henüz almış ve deneyimlerini paylaşan kullanıcıların yorumlarını bir araya getirdik. Yazının devamından iPhone 6 şikayetlerine ve iPhone 6 yorumlarına ulaşabilirsiniz.

iPhone 6 Yorumları

  • Retina HD ve büyük ekran özelliği eklenen iPhone 6 görüntü kalitesi daha da yükselmiş.
  • Köşeleri ve kenarlar yumuşak eğimlere sahip. Tasarımı mükemmel.
  • Şimdiye kadar gördüğüm en ince iPhone. iPhone 6 kesinlikle alınmalı.
  • Pil ömrü oldukça iyi. iPhone 6 3g internet kullanımı 12 saat. iPhone 5S de bu sadece 8 saat idi.
  • Ekran büyük olduğu için tek elle kullanmak çok zor. Ancak giriş tuşuna 2 defa basınca ekran yarıya iniyor ve tek elle kullanım daha da kolaylaşıyor.

Bu yorumlar şuan telefonu yurtdışında satın almış ve kullanmış iPhone 6 kullanıcılarının yorumlarının Türkçeleştirilmiş hali. Daha fazla yorum geldikçe sizler için bunları Türkçeleştirerek yazımıza ekleyeceğiz.

Türkiye’de 2500 lira civarından satışa sunulacak olan iPhone 6’yı satın aldıktan sonra sizler de iPhone 6 yorumlarınızı alt kısımdan bizlere iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,

Google Aramaları: iphone 6 kullanıcı yorumları,iphone 6 yorumları,IPHONE 6 KULLANANLAR,iphone 6 kullanıcı şikayetleri,iphone 6 yorumlar,


Yorum yapın