Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Instagram Hesap Silme
 

Instagram Hesap Silme

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinde bulunan sosyal ağların gelişmesi ile birlikte insanlarında her sitede arkadaşlarından dolayı yoğunca ilgi görmektedir. Fakat bir çok kişi kullanmış olduğu bu sosyal ağlardan soğuduğu veya memnun kalmadığı için hesaplarını silmek istiyorlar. Bu sosyal ağlardan biriside Instagram, aslında Instagram’da hesap silme sanıldığı kadar da zor bir işlemden geçmiyor. Şimdi sizlere aşağıda görseller ve yazılar ile Instagram hesap silmeyi anlatacağız.

Instagram Hesap Kapatma İşlemi

Instagram da hesabınızı silmek istiyorsanız ilk olarak aşağıda sizlere belirtmiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir.

HESABI SİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Hesabı sil linkine tıkladığınız da hesap açma bölümü geliyor ise ilk önce bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan Instagram hesabınıza giriş yapınız ve yukarıda ki linke tekrar tıklayınız.

Üçüncü bölüme geçmeden önce de sizlere neden hesabınızı silmek istiyorsunuz gibisinden sorular gelecektir. Bunlardan herhangi birini tıklamanız gerekmektedir.

ınstagram-hesap-silme

Instagram hesabını kalıcı olarak silme

Hesap silme nedenini seçtiniz mi? Şimdi son adıma geliyoruz…

Son bölümde önünüze boş bir kutucuk gelecektir bu kutucuğun içerisine şifrenizi giriniz. Sonrasında ise kırmızı renkte yazılmış olan Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat yazısına tıklayınız…

Instagram hesabınız şimdi tamamen silinmiştir artık bu isimde bir kullanıcı adı alamazsınız…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Google Aramaları: instagram hesabı silme,instagram hesap silme,instagram hesap silme linki,


Yorum yapın