Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Hülya Avşar’dan Nur Yerlitaş’a Şok Cevap
 

Hülya Avşar’dan Nur Yerlitaş’a Şok Cevap

Sponsorlu Bağlantılar

Hülya Avşar Şanlıurfa gezisinden döner dönmez, Nur Yerlitaş’ın kendisi hakkında Hülya Avşar giyinmesini bilmiyor sözlerine cevap verdi.

Geçtiğimiz zamanlarda Türkiye İş Kadınları Derneği ile yani TİKAD yönetim kurulundan üyeler ile birlikte Kobaniden kaçıp Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde sığınmacı kadınların ziyaretine gitmiş olan Hülya Avşar, İstanbul’a gelir gelmez, kendini alışveriş merkezlerine attı İstinye Park’ta görüntülenmiş olan Hülya Avşar; basın mensubunun bu gezisi ile ilgili sorularına cevap vermeyerek, Bu gibi konular ciddi konulardır böyle ayak üstü konuşulacak konular değildir dedi.

Ünlü tasarımcı ve modacı Nur Yerlitaş’ın yapmış olduğu Hülya Avşar, Seda Sayan ve Demet Akalın giyinmeyi bilmiyor açıklaması ile ilgili sorulan sorulara ise. Evet doğru söylemiş bizler giyinmeyi bilmiyoruz. Bundan sonra evden çıkarken çıplak bir şekilde çıkarız biz ne yapalım. Diye espriye dönük bir cevap verdi. Hülya Avşar arabasına yönelmişken gazetecilere dönerek; İşte ünlü olmak böyle bir şey arabana dahi giderken kameraların ışıkları dahilinde gidiyorsunuz. Çak evladım flaşları” diye seslenen Hülya Avşar neşeli halleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Hülya Avşar

Hülya Avşar

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın