Buradasiniz: Ana sayfa - Magazin - Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu
 

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu

Sponsorlu Bağlantılar

Programına Konuk Olarak davet ettiği eski eşine Kendisine Feraye Tanyolaç ile neden ihanet ettiğini de sormadan durmayan ünlü Sanatçı, erkek neden aldatır sorusunu sorunca Kaya Çilingiroğlu köşeye sıkıştı.

Kaya Çilingiroğlu erkekleri aldatma sebeplerini 3 şeye bağladı. Genetik unsurlar, takıntı veya kadınlar tarafından beklenen ilgilinin karşılanmadığından dolayı aldatabilir dedi.
Hülya Avşar, eski eşi Çilingiroğluna adeta ecel terleri döktürerek köşeye sıkıştırdı.

Gündüzleri gösterime giren programda aradıklarını bulamayan Avşar bu sefer gece şovuyla ekranlarda yerini alıp karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. TV8 de ekran karşısına çıkacak olan programda Çilingiroğlu’na özel yaşantısıyla ilgili ne var ne yoksa her soruyu sordu. ‘ Beni niye aldattın?’ sorusuna ise Çilingiroğlu “3 sebeple aldatır; ya genetik, ya hastalık ya da karşısında bulamadığını dışarıda arar cevabını verdi.

Çekici alımlı güzel kadın karşısında erkek egosu yükselir. Ama sana karşı aşağılık kompleksi içinde hiç olmadım. Kızımız Zehra dünyaya geldikten sonra hayatını ona adadın. Beni umursamadın ihmal ettin. Her gece dışarı çıktım, ama seni de çağırdım. Sen gelmedin” yanıtını verdi.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,


Yorum yapın