Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - HTC One M8 Lollipop 5.0.1 Uygulaması
 

HTC One M8 Lollipop 5.0.1 Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Android 5.0 Lollipop’un duyurulmasının üzerinden epeyce bir zaman dilimi geçti. Fakat HTC’nin amiral gemisi olan One M8 için hala bir Lollipop güncellemesi duyurulmadı.

Android 5.0 Lollipop Güncellemesini Olan Telefonlar

One M8 gibi Sony’de Android 5.0 Lollipop güncellemesini şuan için hala duyurmadı. Ancak, CES 2015’te gelen açıklamalara göre, Sony Android 5.0 güncellemesine Şubat ayıda dahil olmak üzre çalışmalarına başlayacağını ve kısa bir zaman içinde güncellemenin yayınlanacağını duyurdu.

HTC One M8, Android 5.0.1 İşletim Sistemi

Dün ise HTC ye yakın olması ile biliniyor olan LlabTooFer kaynağı tarafınca yayınlanan bilgiler, lollipop 5.0.1 işletim sisteminin çok kısa bir zaman içerisinde yayınlanacağının haberini yaptı.

LlabTooFer’in söylediklerine göre, HTC One M8 Android 5.0 Lollipop güncellemesi, iki hafta içerisinde yayınlanacaktır.

htc-one-m8-lollipop-uygulaması

Tabi bu söylentiler sadece yukarıda söylemiş olduğumuz sayfa tarafından yapılmıştır. Şuan için HTC bu konu hakkında henüz bir bilgi paylaşımında bulunmamıştır., LlabToofer’ın söylentileri asılsız da olabilir. Yani pek fazla heveslenmenizi istemeyiz ancak bu sayfa HTC ye yakınlığından dolayı haberin gerçek olma olasılığı çok yüksektir. Yani One M8 kullanıcıları sabır ile beklesin, bir kaç hafta içerisinde her şey gün yüzüne çıkacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,


Yorum yapın