Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Hom Ofis Dizisi Oyuncuları ve Konusu
 

Hom Ofis Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Hom Ofis’te çalışıyor olan her aile bu dizide kendisinden olan bir şeyleri mutlaka görecektir.

Hom Ofis dizisinin başrol oyuncuları ise şöyle; Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Ani İpekkaya, Emin Gümüşkaya, Samet Göksu, Çağlar Bade Türe, Semra Güzel, Ozan Uygun, Zeynep Sevi Yılmaz, Mesut Can Tomay’ın paylaşmış olduğu, yapımcılığını ise MinT Yapım’ın üstlenmiş olduğu Hom Ofis dizisi Tv8 ekranlarında izleyicileri ile buluştu.

Eve iş getirmek bize uygun değildir. Bu dizide tamamen bunun üzerine çekilmiştir. Hamdi’nin kalabalık bir aile ferdi vardır aynı zamanda da bu ailenin yaşadığı ev Hom Ofis olarak kullanılmaktadır. Bu neticeden dolayı evde sürekli bir karmaşıklık sürekli bir komedi kaçınılmazdır.

Hom Ofis Dizisinin Konusu;
Kalabalık bir aile yapısına sahip olan Hamdi sürekli sıkıntılar yaşamayaktadır, her sabah evden işe gittiğinde rahat bir nefes almaktadır. Elinden geliyor olsa, haftanın her günü işinde mesaiye kalacak hatta mümkün olsa iş yerinde yatacaktır. Evin içinde yaşanan gürültüler, aile fertlerinin sürekli birbirleri ile laf kavgasına girmesi, her işe karışıyor olan annesi, babaannesi ile aynı odada kalan evin genç kızı, ergenlik çağında olan oğlu ve karısı ile, sevimli ancak çekilmesi zor bir evde yaşamaktadır.

hom-ofis-dizisi-izle

Hamdi’ye dışarıdan sürekli ailesinin çok sevimli ve çok şirin olduğu söylenmektedir. Ancak Hamdi her seferinde aynı yanıtı vermektedir. “Ah ah! davulun sesi uzaktan hoş gelir.Hamdi ve ailesinin çılgın ev hayatı devam ediyorken, bir gün Hamdi şok olacağı bir şey duyar. Çalışmış olduğu iş yeri aldığı bir karara göre işçilerini artık evlerinde çalıştıracaktır. Kısaca Hom Ofis! İlk başlarda güzel görünen evde çalışma fikri, Hamdi’nin ailesi ile birlikte neşe dolu ve bol bol gülünç olaylar ile karşılaşacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Hom Ofis Dizisi Oyuncuları ve Konusu için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Manzila  yorumladı. 08:26 - 25 / 03 / 2015:

    Tv 8in en iyi dizisiydi ya acun bey niye kaldırıdınz bu diziyi tekrar başlasa keşke


Yorum yapın