Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Hobbit Oyunu
 

Hobbit Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Hobbit filminin macera serüvenini android telefonunuzda yaşamaya hazırlanın. Efsanevi savaş oyununda stratejinizi ortaya koyun. Şehrinizi kurup genişletip dünya haritasında goblinlere saldırın. Güçlü ittifaklara katılarak hızla güçlenin, ordunuza güçlü askerler alın adeta şehrini yöneten bir komutan olun ve güçlü ejderhayı yenin. Oyunumuzda 2 ırk mevcuttur bunların ortak düşmanı ise goblinler ve ejderhadır.

Cüceler ve Elfler tarafınızı seçin düşmanlarınıza ölümü tattırın. Birbirinden özel seviye paketleri ile oldukça güzel hediyelere sahip olarak güçlenin. Ve birbirinden özel güçlü tanınan kahramanlara sahip olun Gandalf Legolas Bilbo gibi. Tamamen mitolojik savaş strateji oyununda oldukça keyifli dakikalar geçirmeye hazırlanın.

En güçlü hobbit olmak için savaşın ve mükafatınızı alın. Birbirinden güçlü silah ve yetenekleri kahramanınıza yükleyerek adeta tek kisilik ordu yaratabilirsiniz. Unutmayın kahraman ne kadar güçlü olursa o kadar karşı konulamaz bir kahraman Lord olursunuz. Filmlerden telefona gelen hikayede ejderhayı yenip dünyanızı kurtarın.

HOBBİT OYUNUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın