Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Hızlı ve Öfkeli 6 İndir
 

Hızlı ve Öfkeli 6 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Filmden oyuna geçiş yapan Hızlı ve Öfkeli Serisinin 6. bölümü olan bu oyunda yarış serüvenine adım atmaya hazırlanın. Oldukça basitçe oynayabileceğiniz grafik ve görevleri zengin olan Hızlı ve Öfkeli 6 Serüveninde birbirinden çeşitli güçlendirilmiş araçlarda mevcuttur.

Mevcut görevler ve çevrim içi yarışlarından araçlarınız için para biriktirebilir yada dilerseniz mevcut aracınızın donanımsal özelliklerini geliştirebilirsiniz.

Daha güçlü bir araç yaratmak sizin elinizde birbirinden çeşitli yarışlarla birlikte oldukça keyifli bir Hızlı ve Öfkeli yarışçı haline geleceğiniz bu oyunda oldukça keyifli dakikalar geçireceksiniz

HIZLI VE ÖFKELİ 6 TAKIMINA KATILIN
London sokaklarında drift ve drag yaparken saygı kazanmak için ölümcül derecede yetenekli paralı şoförlere toz yuttur’un.
hızlı-ve-öfkeli-6-indir

TARZINIZI GÖSTERİN
Hızlı ve Öfkeli 6 filmindeki kahramanların aramaları da dahil olmak üzere çeşitli yüksek modelli araçları toplayın, kişiselleştirin ve geliştirin – tümü büyüleyici grafiklerle.

SON BİR İŞ DAHA YAPIN
Hızlı ve Öfkeli 6 takımı ve kahraman araçlarıyla eğlenirken altın ve para kazanın.

Caddelerde tanınan isim haline gelin her görevi başarıyla bitirip başarıya ulaşın en hızlı ve en öfkeli olmak sizin elinizde.

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın