Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları ve Konusu – (Star TV)
 

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları ve Konusu – (Star TV)

Sponsorlu Bağlantılar

Güzel Köylü, Güzel Köylü Dizisi, Güzel Köylü Dizisi Cemal, Güzel Köylü Dizisi Gül, Güzel Köylü Dizisi Kamuran, Güzel Köylü Dizisi Kaan, Güzel Köylü Dizisi oyuncuları, Güzel Köylü Dizisi fragman, Güzel Köylü Dizisi Star TV.

İstanbul’un sıkıcı hayatından bunalan Gül, Muğla’da bir babaannesi olduğunu öğrenir ve hem babaannesini bulmaya hemde İstanbul’daki yolunda gitmeyen işleri ile ayrıldığı sevgilisi Kaan’dan bir süre kurtulmaya çalışır, sonrada valizini toplar Güzel köye gitmek için yolunu tutar.

İstanbul’da bıraktığı sevgilisi’de Gül’ün peşine takılır. Fakat Gül daha Güzel Köye gitmeden karşısına Cemal çıkar ve Gül’ü görür görmez aşık olur.

Olaylar bu şekilde gelişmeye başlar. Gül, Kaan, Cemal ve Cemal’in nikah masasında bıraktığı Kamuran arasında yaşanan aşk rekabeti dizinin ana konusunu kapsar.

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları ve Ekibi

Yapım: Gold Film

Yönetmen: Mustafa Şevki Doğan

Senarist:  Baykut Badem ve Filiz Ekinci

Başrol Oyuncuları: Gizem Karaca, Mehmet Ali Nuroğlu, Berk Cankat, Ahmet Mümtaz Taylan, Zerrin Sümer, Ali İpin

Mustafa Şevki Doğan’ın yöneteceği dizinin senaristleri Baykut Badem ve Filiz Ekinci.

Güzel Köylü Dizisinin Konusu

Güzel Köylü dizisinin ana konusu Gül’ün İstanbul’dan Muğla’ya doğru uzanan hayat hikayesidir. Başlarda Güzel Köy Gül için biraz yabancı olsa da zamanla buraya alışır ve kalmaya karar verir.

Eski sevgilisi Kaan ve Güzel Köylü Cemal arasında yaşanacak olaylar, Kamuran’ın Cemal’e olan aşkı, Gül’ün zamanla kimi tercih edeceği ve diğer aşk hikayeleri gibi merak uyandıran konularla Güzel Köylü dizisi her çarşamba Star TV ekranlarında.

Güzel Köylü Dizisi Fotoğraflar

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum yapın