Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Günahkar Dizisi Oyuncuları ve Konusu
 

Günahkar Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Günahkar Dizisi – Günahkar Dizisi Oyuncuları – Günahkar Dizisi Konusu – Günahkar Dizisi Ne Zaman Başlayacak – Günahkar Dizisi Hangi Kanalda? Günahkar dizisi izle, Günahkar.

Fox TV ekranlarında yepyeni bir dizi daha başlıyor. Günahkar dizisi MF Yapım tarafından üstlenilmiş ve yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan yer alıyor.

Bu yeni ve güzel diziyi izlemek için Fox Tv kanalını takip etmenizi öneririz. Daha öncede beğenerek izlediğimiz bir çok dizide rol alan oyuncularda bulunuyor dizide.

Günahkar Dizisi Konusu

Aynı mahallenin çocukları ve bu mahallede beraber büyümüş olan Ali Yusuf ve Aslıhan, bu iki arkadaştan birisi tıp fakültesinin dahi çocuğu olmuşken diğeri ise çalışmış olduğu vizyon kanalında ilgi çekecek büyük haber yakalamak ve zengin olmak gibi bir hayal peşinde.

Aslıhan için hayatın değişim noktası sevgilisini otel odasına çağırdığı gün oluyor, çünkü Aslıhan otel odasına girdiğinde yere uzanmış bir cesetle karşılaşıyor. Zor bela uzaklaşmış olduğu sefil hayatına geri dönmek istemeyen Aslıhan ölmeyi tercih ediyor.  Tabi bu sırada devreye Ali Yusuf giriyor ve buna izin vermiyor.

Ali Yusuf, geçmişini, geleceğini, okul hayatını ve  her şeyini hiçe sayarak bu suçu üstleniyor ve gidiyor polise teslim oluyor. Yıllar sonra cezası bitince dışarı çıkan Ali Yusuf, hiç bir şeyin aynı kalmadığının farkında ve artık eski hayalleri yok, hapis hayatından önce aldığı eğitimi ve zekası  sayesinde merdiven altı doktorluğu yapmaya başlıyor.

Ali Yusuf, gitgide bir canavara dönüşmeye başladığını fark etmemektedir.  Bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışsan Ali Yusuf, yıllar sonra unutmaya çabaladığı geçmişi ile bir uçakta yüz yüze gelir. Ali’nin unutmaya çalıştığı geçmişini tekrar hatırlatan işte o isim Aslıhan’ı!

Bu karşılaşmada büyük rol oynayan çaresi kalmamış olan bir kadın vardır.  Ölümle burun buruna olan Saliha! Tam bu sırada Ali Yusuf devreye girer ve aldığı tıp eğitimini konuşturarak Saliha’yı ölümün eşiğinden döndürür. O anda yolları kesişen bu 3 insanın hayatlarının yönünü değiştirecek kırılma noktası yaşanacaktır.

Günahkar Dizisi Ekibi

Yönetmen: Berat Özdoğan
Yapım : MF Yapım
Senaryo Uyarlama: Makbule Kosif, Nalan Merter Savaş, Gülsef Karagöz, Zafer Özer Çetinel
Genel Koordinatör: Uğur Atukman Taban
Uygulayıcı Yapımcı: Özer Erten
Görüntü Yönetmeni: Hakan Okumuş
Proje Koordinatörü: Engin Kocagöz
Yardımcı Yönetmen: Hülya Gezer
Yapım Koordinatörü: Murat Kalender
Kurgu: Onur Uysal
Müzik: Alp Yenier
Sanat Yönetmeni: Hasan Doğan
Cast Direktörü: Akademi Casting

Günahkar Dizisi Oyuncuları

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum yapın