Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Gta Vice City Oyunu İndir
 

Gta Vice City Oyunu İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Vegas gangsteri adlı oyunumuza hoş geldiniz. Oyunumuz Gta Vice Cityi aratmayan şekilde tasarlanmış zaten ’nin mobil versiyonu olarak hizmetimize sunulmuş bir uygulamadır. Çıktığı ilk günlerden beri ücretli olan bu oyunu bir çok kişi merakla bekliyordu, ve geçtiğimiz günlerde sonunda ücretsiz hale gelerek hizmetimize sunuldu.

Gta Vice City oyununu bilmeyen yoktur, neredeyse tamamen Gta Vice City ile aynı olup farklılıklar getirilmiştir. Oyunun senaryosu değiştirilmiş bazı özellikler eklenmiştir, aşağıda oyunun senaryosu ve özelliklerinden de kaba taslak bir anlatım ile sizleri bilgilendireceğiz.

Oyun hikayesi:
Bu üçüncü şahıs nişancı oyununda yükselen bir karma dövüş sanatları uzmanı olarak oynayacaksın. Mafya tarafından tehdit edilmiş bir durumda yılın dövüş müsabakasında maçı kaybetmen gerekiyordu. Fakat rakibin senden önce harekete geçip kendisi yere yıkılınca , kumarhane sahibi ve ünlü baba Veliano’nun mükemmel planı da suya düştü. Ve sen az önce şehrin en aranan adamı oldun. Suçun her yana yayıldığı bu şehirde silahına sıkıca sarılman ve en çılgın mafya savaşlarından birine karışman gerekecek.

Gta-Vice-City-Oyunu
Birbirinden güzel silahlar ile ve gece hayatı ile bu oyun tam bir şehrin hakimiyetine sahip olma yolunda nasıl ilerleyeceğini gösteren bir uygulamadır. Oyunumuzda emrinizde adamlara sahip olabilir, dükkanlar satın alıp buralardan para kazanabilir çevre dükkanları haraca bağlayabilir ve büyük mafya babalarını alt edebilirsiniz. En büyük hamleniz ise Veliano’yu son görevde oyunda alt ederek oyunu bitirip tamamen vegasın babası olmak olacaktır.

Bu oyun Android 2.3 ve üstü ile işleyen akıllı telefonlarda destekleniyor

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın