Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - Google Play Kredi Kartı
 

Google Play Kredi Kartı

Sponsorlu Bağlantılar

Google’ın kredi kartı aracılığıyla alış veriş yapmak istemeyen üyeler için satışa çıkarmış olduğu özel ürün Play Hediye Kartları, uzun bir süreden sonra Türkiye de faaliyet göstermeye geliyor. Peki bu Play hediye kartlara nerede ulaşabiliriz?

Google’ın tasarlayıp geliştirdiği Android’in resmi uygulama mağazası Google Play Store, son çıkarmış olduğu güncellemeden sonra ismini değiştirerek Play Store adını aldı.

Play Store uygulama mağazası olmasının dışında içinde bir çok alışveriş imkanı sunan bir hizmetle olmakla beraber, şu anda ülkemizde kullanıma hazır hale gelmemiş olsa bile, telefon,tablet,akıllı saat, film, müzik gibi bir çok şeye kolayca ulaşıp alabileceğimiz, devasa İnternet alış veriş merkezi haline geliyor.

Türkiye de sadece kitap ve uygulama satın alabilme aktif olan Play Store için, Googleden sevindirici haber elimize ulaştı.

Google’ın Play Store da kredi kartı ile alışveriş yapmak istemeyenlerin imdadına harika bir imkan yetişti. Başkalarına uygulama alabilmeleri için hediye etme imkanını bulunduran para içeren Play Hediye Kartları, yakında Türkiye de yerini alacak.

Google tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda Play Hediye Kartları, çok kısa süre içerisinde Türkiye ve Güney Kore deki mağazalarda kullanıma sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, ,

Google Aramaları: google play hediye kartı nerelerde satılır,


Yorum yapın