Buradasiniz: Ana sayfa - Diziler - Gönül İşleri Dizisi Oyuncuları ve Konusu
 

Gönül İşleri Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Gönül İşleri Dizisi Oyuncuları – Gönül İşleri Dizisi Hikayesi – Gönül İşleri Dizisi Fragmanı

Star TV’nin yeni dizilerinden olan “Gönül İşleri Dizisi” hikayesi ve oyuncu kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine toplamış durumda. Sinem Kobal ve Bennu Yıldırımlar gibi başarılı oyuncuların kadrosunda bulunduran dizi Star TV izleyicilerini ekranlara kitleyecek gibi görünüyor.

3 Kız kardeşin başından geçen olayların anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Türkan Derya oturuyor. Yapımcılığını TMC’nin üstlendiği dizinin senaristi ise Necati Şahin. Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkatleri üzerine çekmiş dizinin fragmanı şimdiden binlerce defa izlenmiş durumda.

gonul-isleri-dizisi-oyunculari-konusu

Gönül İşleri Dizisi Konusu – Gönül İşleri Dizisi Hikayesi

3 Kız kardeşin başından geçenlerin anlatıldığı Gönül İşleri dizisinin konusu şu şekilde;

Annelerinin gitmesiyle babalarıyla birlikte başbaşa kalan 3 kızın en büyüğü olan Servet bir organizasyon şirketinde çalışmaktadır. Ortanca kardeş olan Selma’nın ise aşk tarafında hiç yüzü gülmemektedir. En küçük kız kardeş Sevda ise hayal kurmayı seven deli dolu biridir. 3 kız kardeşin aşkla iç içe olan hayat mücadelesini anlatan dizinin oyuncu kadrosu yazımızın devamında.

Gönül İşleri Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Şimdiden dikkatleri üzerine toplamış olan Gönül İşleri dizisinin başlama tarihi net olarak belirtilmese de Ekim Ayında dizinin başlaması bekleniyor.

Gönül İşleri Dizisi Fragmanı izle

Gönül İşleri Dizisi Oyuncuları – Gönül İşleri Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum yapın