Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - Galaxy Note 4 5.0 Lollipop Güncellemesi
 

Galaxy Note 4 5.0 Lollipop Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Google’ın mobil işletim sistemi olan Androidin son sürümü yani Android 5.0 Lollipop yavaş yavaş farklı markalar üzerinde varlığını göstermeye başladı. HTC’nin lollipop için bazı modeller üzerinde çalışmalar yaptığını duyurmasının ardından, LG son amiral gemisi LG G3 için 5.0 lollipop‘un güncellemesini çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış olan bir haberde Android 5.0’ı, Galaxy S5 ile ilgili gösterilmiş olan fotoğraflar yayınlandı. Bunu ardından Lollipop sürümü ve Galaxy Note 4’ün birlikteliğini sağladıkları bir görsel daha yayınladı. Son sunmuş oldukları görsellerde ise Note 4’ün yeni güncelleme ile birlikte görünümünün nasıl olacağı ile ilgiliydi.

Material Design ile yenilenen arayüz çok fazla bir değişiklik göstermiş olmasa da tasarım görünümü açısından büyük bir farklılık gerçekleşmiş olacaktır. Android 5.0 Lollipop‘lu meşhur Samsung TouchWiz ara yüzü güncellemeye uygun renklere ve değişik ikonlara sahip olacaktır. Aramalar, kişiler ve mesaj bölümü ile diğer uygulamalara oranla çok daha farklı ve güzel bir tasarıma kavuşacaktır.

samsung-galaxy-note-4-lollipop

Note 4 ve Lollipop’un tam olarak ne zaman çıkacağı belli değil ancak bu sürenin çok da uzun olmadığını düşünüyoruz. Çünkü firma her açıdan paylaşımda ve tanıtımda bulundu geri sadece güncellemenin gelmesi kaldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Google Aramaları: note 4 5 0 lollipop,


Yorum yapın