Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Fun Run Multiplayer Race İndir
 

Fun Run Multiplayer Race İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Fun Run adlı uygulamaya hoş geldiniz. Bu oyunumuzda birbirinden farklı karakterlerle gerek çevrim içi gerek botlara karşı isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli koşma oyununun tadını yaşayacaksınız. Oyunumuzda 1 bölümde en fazla 4 en az 2 kişi ile oynayabilirsiniz. Yarışlardan puan ve altın kazanarak sıralamaya girip, altınlarınızla ise yeni karakterler karakterlerinize eşyalar alarak daha hızlı koşarak daha hızlı tırmanmalara sahip olabilirsiniz. Oyunun amacı başladığınız haritada en hızlı şekilde ilerleyerek 1. Olarak bitirip yarışın ödüllerini almak.

Oyunda gelen soru işaretlerinden koruma hızlanma ve rakibinizi durdurucu güçler kazanarak o özellikleri kullanıp yarışı keyifli hale getireceksiniz. Kazandığınız kapanlarla rakiplerinize tuzaklar kurarak onların yakalanmasını bekleyip yakalandıklarında ise oldukça keyif alarak ilerlemeye devam edeceksiniz.

fun-run-indir

 

30’u aşkın bölümden oluşan bu oyunda birbirinden değişik senaryolar içerisinde yarışarak oyunun bağımlısı haline geleceksiniz. Oldukça keyif alarak zamanın nasıl geçtiğine anlam veremeyip bu son oyun deyip bir türlü elinizden bırakamayacağınız android oyunumuza katılmanız için gereken tek şey indirip kurmak ve kullanıcı adınızı girerek harika yarışlara katılmak.


OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın