Buradasiniz: Ana sayfa - Teknoloji - Flappy Bird Akıllı Saatlerde
 

Flappy Bird Akıllı Saatlerde

Sponsorlu Bağlantılar

Geçen sene 2014 yılının başlarında değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulan Flappy Bird isimli oyun dünya çapında mükemmel bir şekilde benimsenerek büyük rağbet duyuldu, oyun severleri adeta çılgına döndürdü. Reklam getirilerinden üretip geliştiricisi olan Dong Ngyun’e büyük servet değerinde paralar kazandıran Fappy Bird belirli bir süreden sonra geri çekildi çünkü böylesine bir oyun gereğinden fazla bağımlılık etkisi yaratmış ve sürekli oynanır hale gelmişti.


2014’ün En İyi Mobil Oyunları

Direk olarak uygulamanın sahibi tarafından geri hizmetten çekilen uygulama şimdilerde ise Android Wear işletim sistemine uygun şekilde tasarlanmış biçimde karşımıza sunuluyor akıllı saate tasarlanan uygulama oldukça fark yaratacağı şimdiden belli. Android uygulamaların geliştiricisi olarak bilinen Corbin Davenport tarafından gerçeğe uyarlanan Android Wear Flappy Bird deneyimi, apk dosyasının tasarım edilmiş hali ve Android Debugging Bridle ile birlikte yaşama geçiriliyor.

Android Wear’lı akıllı saatde Flappy Bird uygulamasının tadını çıkarıp oynamak isteyen kullanıcılarımız için girilen bu iş ve yapılan çalışmalarda bir de ufak problem bulunuyor. Başarı puanının ekran dışında kalması düzeltilemeyen problem. Geliştiricisi Davenport ise tek sorunun bu olduğu ve başka mevcut bir problem olmadığını açıklamasında bilgilerini sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: akıllı saate flappy bird nasıl yüklenir,


Yorum yapın