Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Filtre Güzellik Kamera Uygulaması İndir
 

Filtre Güzellik Kamera Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

CandyCamera Fotoğraf çekme ve çekerken aynı zamanda efekt vererek düzenleme programı Google Play Store’ de En Çok İndirilenler listesinde bulabilirsiniz İsminin Türkçesi güzellik kamerası. ben ve arkadaşlarım bu programı kullanıyoruz.

programı açmak telefonunuzun kendi kamerasını açmak kadar kolay . programı açmak için indirdiğimiz programa tıklıyoruz ve önümüze normal bir kamera gibi bir sayfa geliyor, normal kameraya benziyor ama normal değil çok farklı ve birbirinden güzel özellikleri var , en önemli özelliği fotoğrafın parlaklığını ayarlamak için sağ tarafa koydukları buton fotoğrafı çekerken istediğiniz gibi ayarlıyorsunuz bu çok güzel bir şey sonradan uğraşmaya gerek kalmıyor.

sağ alt köşede filtre butonu var bu butonun içerisinde 30’dan fazla duygu belirten ve benzersiz filtre var. hemen sol aşağı köşede olmazsa olmaz çoklu çekim var, üst tarafta ise zaman ayarlama, flaş aç kapa, ön kameraya alma, fotoğrafı kaydetme butonu bulunmaktadır. program basit güzel ve kullanışlı tavsiye ederim arkadaşlar.

candy-camera-uygulaması-indir

UYGULAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,


Filtre Güzellik Kamera Uygulaması İndir için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Mine parmaksız  yorumladı. 13:25 - 18 / 03 / 2016:

    Uygulama çok başarılı olmuş herkese tavsiye ederim


Yorum yapın