Buradasiniz: Ana sayfa - Genel - Fifa 2015 Mobil İndir
 

Fifa 2015 Mobil İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üstün görsellikleri içinde barından futbol takımı oyununa hoş geldiniz. Öncelikle android telefonunuzda 1.35 gb boş alan olması gerekiyor oyunu yüklemeniz için.
Fıfa 2015 Ultımate Team’da kendi takımınızı kurup yönetip oynayabileceksiniz. Futbol severler’in merakla beklediği Fifa 2015 oldukça büyük ilgi gördü, oyunun görsel teması ve oyun içindeki kontrolleri geliştirip yükselten yeni fifa ultimate team da oyuncu güçlendirmeleri yeni oyuncular ve oyun içi hareket özellikleri geliştirilip daha keyifli hale getirildi. Oyun içinde 2 farklı kontrol yöntemi vardır.

İlki düğmelerle yani şut pas ve sprint olmak üzere komut verebilmek için Rahat Kontrolleri seçebilirsiniz. Oyuna alıştıktan sonra ara paslar ve beceri hareketlerini kullanmak için Klasik kontroller ayarından oyuna extra bir keyif katabilirsiniz. Fıfa Ultimate Team da yapmanız gereken tek şey sahaya çıkıp maç kazanarak futbolcuları transfer etmeniz.

Ve maçlardan gelen sözleşmeleri doğru zamanda doğru oyuncularla imzalayarak kadro genişliği kazandırıp yıldız oyunculardan mahrum olmamanızı tavsiye ederiz. Tam bir futbol şöleninin yaşandığı Fifa Ultimate 2015 de, tuttuğun takımın bir sonraki maçını ve dünyanın farklı kesimlerinden 3 büyük maçı her hafta oynama imkanına sahip olabileceksiniz. Tamamen gerçekçi oyun anlayışıyla üretilmiş Fıfa 2015 Ultimate Team diğer futbol oyunlarına oranla farkını oldukça ortaya koymaktadır. Oyunda kadro seçimi transferler sözleşmeler taktiksel ayarlar hepsi sizin kontrolünüz altında. Kendi takımınızla gerek çevrimiçi gerekse liginizde savaşmaya hazırlanın

OYUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:, , , ,

Google Aramaları: fifa 2015 mobil indir,


Yorum yapın